Gospodarze podcastu

Michał Spławski

Michał Spławski – przedsiębiorca i właściciel polskich marek Domeny.tv i MSERWIS.pl. Ekspert od e-biznesu. Od ponad 17 lat prowadzi własną działalność na rynku e-commerce specjalizującą się w rejestracji domen na całym świecie, sprzedaży usług hostingowych i certyfikatów SSL oraz projektowaniu aplikacji internetowych. Od 2015 roku intensywnie rozwija swoją zagraniczną markę Dotinum, realizującą międzynarodowe projekty programistyczne.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Lehigh University w USA oraz studiów MBA na Uczelni Łazarskiego. Współautor Biblii E-biznesu (bestsellera dla e-przedsiębiorców Grupy Helion). Wykładowca Uczelni ASBiRO, gdzie inspiruje do działania i udziela wskazówek innym przedsiębiorcom na temat rozwoju ich biznesów w Internecie. Miłośnik podróży i ultramaratończyk.

Marcin Pieleszek

przedsiębiorca, pomaga firmom stosować bezpieczne i efektywne biznesowo narzędzia IT, ze szczególnym uwzględnieniem pracy „w chmurze” (pieleszek.pl). Autor książki „Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik bezpieczeństwa IT dla każdego” (Helion 2019), w której przedstawił nie tylko katalog potencjalnych zagrożeń, ale również  procedury wdrożenia krok po kroku narzędzi, które im przeciwdziałają.  

Współautor Biblii E-biznesu 2 (bestsellera dla e-przedsiębiorców Grupy Helion). Twórca i kreator kilku projektów, przybliżających w sposób przystępny wiedzę z dziedziny funkcjonalności i bezpieczeństwa technologii IT (EasyITsecurity.pl, „Minuta bezpieczeństwa w sieci”, Easyoffice365.pl). 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Autoryzowany trener Microsoft. Wykładowca uczelni biznesowych.  Od ponad 20 lat prowadzi szkolenia. W ostatnich latach koncentruje się na programie „Bezpieczny pracownik”,  kształtującym odpowiednie nawyki w zakresie bezpiecznego obcowania z technologią IT.

* Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przesłanie na mój adres e-mail powiadomień ze strony „Złapani w sieć”. Szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności: https://www.domeny.tv/polityka-prywatnosci