Podcast Złapani w sieć

Jeżeli zostałeś „złapany w sieć” to oznacza, że prowadzisz lub planujesz własny biznes w Internecie.  Jeśli szukasz rozwiązań technologicznych, organizacyjnych i marketingowych, aby zwiększyć swoje zyski, to właśnie ten podcast jest dla Ciebie. 

Chcemy inspirować, opowiadać o ideach oraz sposobach realizacji celów biznesowych w Internecie. Fundamentalnie ważne będą również konkretne narzędzia i procedury, które poprowadzą Cię krok po kroku do realizacji zadań w biznesie. Dlatego do każdego odcinka dodajemy, specjalnie dla Ciebie, ebook w którym znajdziesz konkretne rozwiązania i narzędzia (ze szczególnym uwzględnieniem technologii). 

Abyś mógł łatwiej orientować się z treściach podcastu, wyodrębniliśmy trzy kategorie: technologia, marketing i sprzedaż. Sam możesz decydować na jakich treściach najbardziej Ci zależy. 

Zapraszamy do słuchania. 

Michał Spławski i Marcin Pieleszek

* Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przesłanie na mój adres e-mail powiadomień ze strony „Złapani w sieć”. Szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności: https://www.domeny.tv/polityka-prywatnosci